Letöltés
Deni Hameli

Hossza

18,47 km

Szintemelkedés

2 555 m

Nehézségi szint

Mérsékelt

lefelé

2 555 m

Max elevation

2 530 m

Trailrank

26

Min elevation

1 030 m

Trail type

Loop

Moving time

4 óra 54 perc

Idõ

13 óra 32 perc

Koordináták

3249

Uploaded

2018. szeptember 30.

Recorded

szeptember 2018

Search by Passing Area

Find trails starting or passing through your selected areas.

Get Wikiloc Premium Upgrade to remove Ads
Search by Passing Area Search by Passing Area
Be the first to clap
Share
-
-
2 530 m
1 030 m
18,47 km

Megtekintve 756 alkalommal, letöltve 39 alkalommal

közel Rrogam, Kukës (Albania)

Shteg i njejti deri tek qafa e Çetinës, vështirësi nuk ka shumë, vetëm tek murri i pjerrët" Porta e Çetinës" pastaj humbje e lartësisë mbisetare rreth 240m.
Platoja pas qafës ka shumë qarrje dhe shpella vertikale dhe gropa pa fund, kjo plato i ngjan një shkretëtire krastike.
Pastaj kapët faqja përëndimore e majës dhe kreshta në afërsi të majës.

Hozzászólások

    You can or this trail