Letöltés
enidvx
67 8 3

Hossza

4,05 km

Szintemelkedés

22 m

Nehézségi szint

Nehéz

lefelé

8 m

Max elevation

114 m

Trailrank

6

Min elevation

87 m

Trail type

One Way
  • Fénykép Qender-Yzbervegas

Idõ

22 perc

Koordináták

317

Uploaded

2014. április 2.

Recorded

április 2014

Live Tracking

Share your location with friends and loved ones during an activity.

Get Wikiloc Premium Upgrade to remove Ads
Live Tracking Live Tracking
Be the first to clap
1 comment
Share
-
-
114 m
87 m
4,05 km

Megtekintve 1031 alkalommal, letöltve 0 alkalommal

közel Tirana, Tiranë (Albania)

Qender-Yzbervegas
Tirane, Albania
April 2014

1 comment

  • Fénykép enidvx

    enidvx 2014. ápr. 3.

    Nje nga rruget me te mrekullueshme ne Tirane, piktoreske e fresket dhe plot ajer te paster, njerezi e madhe dhe qetesi e vogel, ajo qe cdo person do te kerkonte nga jeta. Keshillohet te behet me trenat automatikbus te cilet ju lejojne te shikoni dhe shijoni cdo pjese te rruges duke dhene mundesine te beni dhe foto me ekspozim te gjate per arsye te shpejtesise se tyre te larte.

You can or this trail